W jaki sposób dowiedziałeś się o programie "Miej Więcej"?

Archiwum


Strona 1 z 34  > >>

24.02.2017

Fit Kids - to fitness dla dzieci, nasze dzieciaki uwielbiają aktywnie spędzać czas, bo to cała radość z bycia dzieciakiem :)
Na czym polegają?
To zajęcia dzięki którym Wasze dziecko wzmocni mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę, m.in. brzuch, grzbiet, rozciągnie się jak kotek, rozwinie wyobraźnię i kreatywność.
 
Cały worek rozmaitości ruchowych, a także gry i zabawy o charakterze kondycyjno-koordynacyjnym.
Sport jest fantastycznym narzędziem do socjalizacji i nawiązywania przyjaźni. Gry zespołowe uczą współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji, a zasady fair-play kulturalnego zachowania. Trenując jakąś dyscyplinę sportową, dziecko otwiera się na innych i poznaje osoby, które łączy ta sama pasja.
Sport uczy dziecko rozwiązywać konflikty i umacniać więzi. Ponadto dyscyplinuje do stawiania sobie celów oraz pracy nad postanowieniami. Dodaje pewności siebie i gwarantuje całą moc satysfakcji. To także świetny sposób na wyładowanie energii, można szaleć, biegać, pohałasować i powygłupiać się.
Zapraszamy Twoje dzieci do Fitness Center – pod naszym dachem znajdą ogromną dawkę sportowych emocji, świetną zabawę i wiele możliwości rozwoju oraz nawiązywania przyjaźni. Zarazimy je miłością do aktywnego i zdrowego spędzania czasu!
Aktywność ruchowa dla najmłodszych stanowi ważny warunek prawidłowego rozwoju fizycznego, psychicznego i społecznego. Ponadto wspiera ogólną sprawność oraz wytrzymałość organizmu i układu odpornościowego. Wzmaga wytrzymałość na stres, pomaga w budowie mocnych kości i stawów oraz daje mnóstwo frajdy i dobrej zabawy!

Bezpłatne zajęcia odbędą się w następujących dniach:

27 lutego 2017r. - poniedziałek, godz. 17:00

01 marca 2017r. - wtorek, godz. 17:00

czas trwania zajęć: 45 min
grupa docelowa od 5 lat

FITNESS CENTER, Sosnowiec, ul. Naftowa 35c, tel. 502 144 338

PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ

 

09.01.2017

CENTRUM SPORTU I REKREACJI GREEN POINT, który jest Partnerem Programu ”MIEJ WIĘCEJ” organizuje zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat. Zajęcia będą się odbywać 3 x w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) w Sosnowcu przy ul. Struga 1, w godzinach od 10:00 do 13:00.

W ramach jednego bloku 3-godzinnego dzieci będą miały zajęcia taneczne z instruktorem tańca, zajęcia z języka angielskiego, kreatywne zajęcia manualne oraz poczęstunek.

Koszt zajęć w ramach 1 tygodnia : 120,00zł,
Koszt zajęć w ramach 2 tygodni: 220,00zł.

Posiadacze kart programu "MIEJ WIĘCEJ" mają 15% zniżki.

 

21.12.2016

05.12.2016

OCZYWIŚCIE, ŻE TAK A WSZYSTKO TO W TEATRZE ZAGŁĘBIA

Wczoraj 4 grudnia br. posiadacze kart Programu „MIEJ WIĘCEJ” wzięli udział w imprezie artystyczno – kulturalnej, która odbyła się w Teatrze Zagłębia. Na dzieci czekała teatralna uczta - przedstawienie „Wakacje z duchami”, których akcja rozgrywała się w pobliżu naszego rodzimego Zamku Sieleckiego.

 

 

 

 

W przerwie spektaklu było gwarno i słodko.

 

Po zakończeniu przedstawienia przyszła pora na Świętego Mikołaja, który grzecznym dzieciom wręczył paczkę – niespodziankę. Korzystając z okazji najmłodsi uczestnicy wręczyli Mikołajowi listy, gdzie zawarli swoje najskrytsze marzenia.

Organizatorem imprezy promującej Miejski Program dla rodzin wielodzietnych „MIEJ WIĘCEJ” był Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego.

 

Zainteresowanych zdjęciami rodziców prosimy o kontakt telefoniczny: 32)2962322 lub osobisty w Wydziale Polityki Społecznej przy ul. 3 – go Maja 33, piętro III, pok. 402

25.11.2016

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat wraz z opiekunem – posiadaczy karty Programu „MIEJ WIĘCEJ”, na przedstawienie teatralne wg powieści Adama Bahdaja „Wakacje z duchami”, które odbędzie się 4 grudnia o godzinie 12:00 w Teatrze Zagłębia.

Wakacje w mieście mogą być pełne emocji oraz wyzwań, gdy tropiciele przygód, skarbów i duchów dadzą się ponieść swojej wyobraźni.

zdjecia: Maciej Stobierski

Paragon, Mandżaro i Perełka spędzają wakacje w mieszkaniu ciotki na wielkim blokowisku. Pobyt zapowiada się kompletnie nieciekawie, za oknem szaro buro, pada deszcz i wieje nudą. Jedyną atrakcją jest kot Hator, który, jak to kot, chadza własnymi drogami. Gdy gubi się po raz kolejny, chłopcy na przekór nudzie zakładają agencję detektywistyczną.

Na położonym w pobliżu mieszkania ciotki starym zamku właśnie rozpoczęła się przebudowa. I pojawił się wymachujący toporem duch! Mało tego, w okolicy zaczęło kręcić się sporo podejrzanych typów… Agencja detektywistyczna od tej pory będzie miała pełne ręce roboty!

zdjecia: Maciej Stobierski

BEZPŁATNE BILETY

można odbierać w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego przy ul. 3-go Maja 33, pokój nr 402, rezerwacja pod numerem telefonu: 32) 296 23 22

Poniedziałek od godziny 11:00 do 17:30

Wtorek – Czwartek od godziny 9:00 do 14:30

Piątek od godziny 8:30 do 12:00

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Przedstawienie trwa 120 minut z 1 przerwą, podczas której są przewidziane słodkie niespodzianki.

UWAGA:W spektaklu wykorzystany zostanie efekt stroboskopowy (światło pulsujące z dużą częstotliwością). Osoby wrażliwe na ten rodzaj oświetlenia prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Strona 1 z 34  > >>

 

Miej Więcej 2012 Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Projekt & Realizacja Future in Design, Strony Internetowe, Reklama | Licznik odwiedzin:

Content